Oresundjobs.dk Oresundsjobb.se Salgjobs.dk Chefjobs.dk
Okonomijobs.dk Sundhedsstillinger.dk Tekniskejobs.dk Undervisningsjobs.dk


Karriereguiden.dk

 Karriereguiden.dk Internationellt 
 
I din konto samler du nemt jobovervågninger, jobansøgninger og registrerer dit CV. Alt sammen for en enklere jobansøgning!
Registrer dig nu
E-mail:
Password:
Intet password?


Telefonsælger


LNeurocom tele services a/s

Er du sælger med stort S?

Så er det dig, vi mangler hos LNeurocom i Aalborg.

LNeurocom søger en dygtig og ambitiøs sælger, som er god til at sælge via telefonen og tænder på at tjene ekstra. Din arbejdsopgave vil være at sælge Falck abonnementer via telefonen til mindre erhvervsdrivende i hele Danmark - der er tale om salg til både nye kunder og eksisterende erhvervskunder.

Du har erfaring med salg og motiveres af mål. Du trives med forandringer og er klar til at yde en stor indsats for at nå de opstillede salgsmål. Du kan arbejde under pres, hvor dine resultater hele tiden bliver målt. Du er dygtig til at tilegne dig ny viden og er god til at arbejde selvstændigt.

Vi tilbyder fast timeløn kr. 105,10 med mulighed for provision. Det er en fuldtidsstilling med dagvagter i tidsrummet 08.00-16.00.

Ansøgningsfrist 1/10-09. Tidligst opstart pr. 1/11-09.

Har ovenstående fanget din interesse, så send din ansøgning samt relevante papirer til ******, mærket "Falck Erhverv".

Har du spørgsmål til ovenstående er du velkommen til at kontakte teamleder Malene Sondrup på tlf. ******


Annons

Avisera











Branschrelaterade jobbannonser


Regionrelaterade jobbannonser

tribotecc
 
Copyright 2008 Svensk Internetrekrytering AB

Internationale hoved-sites i netvęrket:
Karriarguiden.se, Karriereguiden.no, Uraopas.fi, Karriereguiden.dk, Ingenieurjobs.de

Sitemap     2 3 4 5 6 7 8 9 10